Korduma kippuvad küsimused

Kui kiirelt jõuab pakk kohale?

Pakk jõuab kohale 2-3 tööpäeva jooksul, v.a ettetellimisel olevad tooted (eelkõige Wigiwama tipi telgid, kott-toolid).

Millest Luulu tooted õmmeldud on?

Luulu sallid ja tekid on tehtud 100% puuvillasest musliinkangast.

Kas Luulu salli ja tekki võib pesta masinas? Kas need lähevad pesus kokku?

Luulu sallidele ja tekkidele sobib 30-kraadine masin- või käsipesu. Musliinile omaselt läheb kangas esimese pesuga 5–10% kokku. Pärast pesu soovitame toodet enne kuivama panemist pisut venitada ja kohendada. Salli ega tekki ei tohi panna kuivatisse.

Kuidas Luulu sall minu lapsel kaelas istub?

Päris pisikestel beebidel on Luulu musliinist sall pisut rohkem ümber, kuna nende kael on üsna lühike. Kui lapse kael pikemaks kasvab, istub ka sall natuke paremini.

Kas Luulu salli võib kasutada toitmispõllena?

Luulu sall on pigem moeaksessuaar, mis kaitseb lapse kaela ja riideid näiteks sülje ja ülestulnud piima eest. Kuna sall on mõnusalt ruudukujuline, siis saab seda kasutada ka puhastuslapi või rätikuna. Vajadusel võib Luulu salli kasutada ka toitmispõllena, kuid see pole salli peamine eesmärk.

Ettevaatusabinõud sallidega seoses?

Ohutuse huvides eemalda alati lapselt sall enne uinakut või ööund, et see kuskile takerduda ei saaks.

Mis kangas on puuvillamusliin? Mis on vahet kahekihilisel ja kolmekihilisel puuvillamusliinil?

Marlikangast kihte ühendades on saadud ülipehme puuvillane kangas. Kolmekihilise musliini kanga kaal on 185 g/m², kahekihilisel vastavalt 135 g/m². Kolmekordne musliin on tuntavalt paksem ja õhulisem.

Mis on Oeko-Tex® Standard 100?

Oeko-Tex® Standard 100 on spetsiaalne tekstiiltoodete märgis, mis tagab, et tooteid on testitud teatud kahjulike ainete suhtes ja need vastavad kindlatele piirnormidele. Nõuded ja testimise ulatus sõltub tekstiiltoote lõppkasutusest. Luulu toodete kangad vastavad I klassi standardile (vastsündinute ja beebide tooted kuni 36 kuu vanustele). I klassi toodetele esitatavad nõuded on rangemad potentsiaalsete ohtlike ainete suhtes ja neil testitakse ka „lutsumiskindlust“.

Mis on orgaaniline puuvill ja GOTS sertifikaat?
Orgaaniline puuvill tähendab, et kanga valmistamiseks kasutatud taimed kasvatatakse keemiliste pestitsiidide ja väetisteta, ning geneetiliselt muundamata taimedest. GOTS (The Global Organic Textile Standard) on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard, mis hõlmab kontrollis nii ökoloogilisi kui sotsiaalseid kriteeriume kogu tekstiili tarneahelas. Ka värvid, mida kangaste värvimiseks kasutatakse, on läbinud range kontrolli ja ei tohi sisalda keelatud aineid ega tervistkahjustavaid saasteaineid.