Ideid katsikukingituseks

kinkekomplekt katsikuteks
Anname Sulle mõned ideed mida lähedasele sõbrale või töökaaslasele peagi sündiva beebi puhul kinkida.
Kingituse leidmine peagi saabuva beebi puhul sõbrale või töökaaslasele võib olla tõeline peavalu. Reeglina soovime, et kingitus oleks armas ja praktiline, pakuks värskele emale ja isale rõõmu ning leiaks ka igapäevaselt kasutust. Siit tulevad Sulle mõned ideed.

#1 Musliinist beebitekk
Musliintekk leiab kindlasti kasutust iga päev! Sellel on väga palju kasutusvõimalusi - kasuta mähkimistekina, linana võrevoodis või vankris, lihtsalt vankri- või imetamiskattena. Väljasõitudel on musliintekki mugav mähkmevahetusel alla panna või siis peale suplust kasvõi rätikuna kasutada. Puuvillane musliin on väga hingav, imav ja mõnusalt pehme beebi naha vastas. Meie musliinist beebitekke näed täpsemalt siin.

#2 Musliinist beebiteki ja musliinsalli komplekt
See armas kinkekomplekt sobib nii beebile kui väikelapsele. Üleval tõime juba välja  musliinteki head omadused. Musliinist beebisallid aga näevad stiilsed välja ja on väga praktilised -  lisaks sallina kandmisele saab kasutada ka lapina näiteks krooksutamise ajal või lihtsalt lapse käsi ja suud puhastades. Musliinsalli suurus on trukkidega reguleeritav ehk kasutusaeg on väga pikk (0-3 a). Salle saab kanda ka mõlemat pidi – kui salli üks pool määrdub, pööra peale teine pool.
Komplekt on pakitud ilusasse kinkekarpi. Antud teki ja salli komplekt on populaarne just töökaaslastele kinkimiseks. Musliinteki ja -salli kinkekomplekte näed täpsemalt siit.  

#3 Luulu e-poe kinkekaart
Kingi oma lähedasele või sõbrale Luulu e-poe kinkekaart, kaardi saaja saab valida omale meelepärase kingi just sellise, mida tema süda kõige enam ihkab. Luulu kinkekaardid on saadaval kolmes suuruses -   €20, €50, €100. Kinkekaarti on võimalik saada ka digitaalsel kujul, mille saadame Sulle e-mailile 24h jooksul! Vaata täpsemalt meie kinkekaarte siit.

Loodame, et leidsid siit mõtteid tulevaseks katsikukingituseks. 

Proovime Sulle alati vastu tulla, seega kui Sul on erisoove kinkekomplektide osas (toonid jne), siis julgelt kirjuta (hello@luulu.eu) või helista meile.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Kõige universaalsem beebitekk - kümme võimalust, kuidas musliinlina kasutada

Jaga seda artiklit